Koszyk

Możemy nanieść na drewniane powierzchnie dowolny wzór, który mogą Państwo dostarczyć w formie pliku graficznego. Do dyspozycji mamy także zespół grafików aby ułatwić Państwu realizację swojego pomysłu na indywidualna ścianę. Druk na drewnie w naszej firmie zamienia zwykłe powierzchnie drewniane w imponujące dzieła przyciągające wzrok.

Druk na drewnie przy pomocy najnowocześniejszej maszyny połączonej ze specjalistycznym komputerem.

Nasze wydruki wyróżnia bardzo wysoka rozdzielczość sięgająca nawet 2880×720 dpi.
Dodatkowym atutem jest zastosowanie barwy kolorów CMYK+biały dzięki czemu możemy drukować na ciemnym drewnie a białe elementy są rzeczywiście białe
Jeśli Twoja drewniana ściana ma dużo nierówności, to specjalny układ laserowy dostosuje wydruk do powierzchni Twojej ściany.
Nasz tusz utwardzalny lampą UV zabezpieczy Twoją ścianę przed zadrapaniami oraz promieniowaniem słonecznym.
Przy zapewnieniu profesjonalnej obsługi i sprawnej realizacji druk na ścianie w naszej firmie pozostaje najlepszym wyborem

Profesjonalne drukowanie dowolnego obrazu czy zdjęcia na dowolnej powierzchni pionowej. Niezależnie od tego, jaki charakter mają Twoje ściany, możemy na nich drukować!


Grzegorz

CEO firmy Print On The Wall

2 Komentarzy

Janusz Kamień · 20 listopada 2021 o 10:26

Czy drukują Państwo na świeżym drewnie czy tylko suszonym? Mam kilka powierzchni drewnianych do zadruku, w tym także kilka świeżych desek. Proszę o odpowiedź.

Skomentuj