Koszyk

Cena druku na ścianie jest jawna od samego początku istnienia Print On The Wall – drukowanie na ścianie. Jako jedyni oferujemy ogólnodostępny cennik kosztów wykonania druku jak i zaawansowany kalkulator kosztów. Dzięki niemu mogą Państwo wyliczyć dokładny koszt wykonania druku na ścianie. Poprzez kalkulator mogą Państwo również zlecić bezpośrednio wydrukowanie grafiki w Państwa obiekcie czy też mieszkaniu.

Pełna oferta – sklep online

Aby ułatwić ułatwić Państwu zakup bądź poznania ceny wykonania druku na ścianie uruchomiliśmy kalkulator cen. Wystarczy wybrać w pierwszym kroku rodzaj podłoża na którym mamy wykonać rysunek (np beton) a następnie wybrać z dostępnych zakresów zakładany rozmiar wydruku jak i jego jakość podaną w dpi. Na tym etapie mogą już Państwo poznać koszty bez zbędnej wymiany wiadomości. Dodatkowo nie wymagamy na tym etapie logowania do naszego sklepu online. Dopiero chcąc zamówić wykonanie drukowania w konkretnej lokalizacji należy się zalogować lub założyć konto w kilku prostych krokach. Po podaniu adresu oraz danych płatnika mogą Państwo zlecić drukowanie bądź także opłacić zamówienie przy pomocy szybkich przelewów online. Cały proces został maksymalnie uproszczony dla Państwa wygody i oszczędności czasu. Podczas składania zamówienia mogą także Państwo wybrać dogodny termin wykonania drukowania z dostępnych w kalendarzu zamówień.

Druk na ścianie cenaJeśli interesuje Państwa indywidualna cena na druk na ścianie np. ze względu na rozmiar grafiki czy też liczbę rysunków, bądź jeśli mają Państwo mniejszy element który mogą Państwo dostarczyć do naszego biura, prosimy o kontakt mailowy pod adresem biuro@PrintOnTheWall.pl.

Print On The Wall - druk na ścianie cena
Drukowanie na ścianie Print On The Wall

Grzegorz

CEO firmy Print On The Wall

2 Komentarzy

Elka · 28 grudnia 2021 o 07:51

fajna sprawa 🙂

Skomentuj