Koszyk

Nasza drukarka może kompensować nierówności zarówno na ścianie jak i podłodze aby zapewnić najwyższej jakości druk. Dzięki temu możemy drukować na nierównej powierzchni ścian w pomieszczeniach jak i również na murach na zewnątrz.

Drukowanie na nierównej powierzchni – u nas to możliwe 🙂

Dzięki specjalnym systemowi, nasze nadruki mogą powstawać na praktycznie każdej powierzchni. Zastanawiacie się jak to możliwe?

W osi przesuwu znajduje się system poziomowania, który kompensuje nierówności powierzchni podłogi, tak aby pionowe ramie maszyny mogło wykonywać powtarzalny ruch głowicą drukującą. Jeśli chodzi o niwelowanie krzywizn ściany to dodatkowo używamy wbudowanych czujników laserowych. Dzięki nim w czasie rzeczywistym drukarki są w stanie wykrywać nierówności ścian nawet do 10 cm i dostosować odległość głowicy drukującej do ściany. Dzięki temu głowica drukująca może poruszać się w sposób ciągły i automatyczny tam i z powrotem. W taki sposób wyeliminowano problem drukowania na nierównym podłożu. Nasza drukarka sprawdza się w drukowaniu na cegłach, naturalnym kamieniu, deskach drewnianych, murze, tynku czy każdej innej chropowatej powierzchni.

Jak widać drukowanie na nierównej powierzchni jest już możliwe a efekty tego możecie zobaczyć na poniższych grafikach.


Grzegorz

CEO firmy Print On The Wall

0 Komentarzy

Skomentuj