Koszyk

Używamy bardzo odpornego atramentu UV, który natychmiast utwardza się pod wpływem zintegrowanych w drukarkę lamp utwardzających UV. Z racji tego nasz druk może być stosowany na prawie wszystkich podłożach.

Pełna ofertę znajdą Państwo w naszym sklepie online.

Mogą tu Państwo dobrać odpowiednią rozdzielczość wydruku do wymiarów docelowych grafiki znając od razu cenę wykonania usługi.

Możemy bez problemu drukować na powierzchniach takich jak: tynk, tapeta, drewno, cegła, farby lateksowe, kamień, klinkier, plastik, metal, szkło, większość płytek i wiele innych materiałów. Jeśli materiał na którym wykonujemy drukowanie nie wchłania dużej ilości tuszu, to nie powinno być problemu z wykonaniem nadruku. Jeśli masz nietypową powierzchnię i nie wiesz czy nadaje się ona do zadruku, możesz się skontaktować z nami w celu uzyskania szybkiej odpowiedzi.


Nawet kamień naturalny, klinkier czy chropowaty tynk można bez problemu zadrukować do głębokości konturu ok. 10 mm, dzięki zastosowaniu specjalnego czujnika lasowego. Mierzy on kilkanaście razy na sekundę odległość głowicy drukującej od ściany. Jednocześnie wbudowany komputer oblicza z jakiej odległości powinna paść kropla tuszu na powierzchnię aby zachować jak najlepszy odbiór nadruku. W takim przypadku pomimo chropowatej powierzchni nadruku możemy wciąg cieszyć się pięknym wydrukiem

Tak więc podłoże oraz materiały na których drukujemy to bardzo duży zbiór. Dzięki temu możemy realizować najróżniejsze pomysły na to gdzie i na czym drukujemy.

Galeria zróżnicowanych powierzchni na których można wykonać drukowanie na ścianie.


Grzegorz

CEO firmy Print On The Wall

2 Komentarzy

ELoo · 6 stycznia 2022 o 15:44

Czy sciana przed drukowaniem jest jakos specjalnie przygotowywana?

    Grzegorz · 20 stycznia 2022 o 13:03

    Nie, wystarczy oczyścić zwykłą ścianę z kurzu i pyłów a powierzchnie metalowe czy też szklane odtłuścić.

Skomentuj