Koszyk

Mamy dla Ciebie kilka technicznych informacji odnośnie samej usługi.

Jak długo trwa drukowanie? Prędkość drukowania w zależności od wybranej jakości jak i wysokości ściany to 3 do 80 m2 na godzinę. Im wyższy nadruk, tym więcej czasu zajmuje wydrukowanie grafiki na ścianie.

Im wyższa precyzja, tym wolniejsza prędkość drukowania. Prędkość przesuwu maszyny wynosi 3-15 m2 przy najwyższej precyzji, oraz przy trochę niższej rozdzielczości 6-30 m2 na godzinę. Ogólnie można przyjąć, że w standardowych realizacjach jest to 12-80 m2 na godzinę.

Czy mogę zmienić bądź usunąć nadruk?

Nasze nadruki można usunąć na wiele sposobów w zależności od podłoża na którym został wykonany obraz. Jeśli jest to szkło, to najskuteczniejszy będzie skrobak do płyt ceramicznych lub zwykłe żyletki.
Każdy nadruk można zawsze zamalować stosując dwie lub trzy warstwy farby. Jedynie przy druku wykonanym na drewnie należy przeszlifować lub jak w przypadku metalu lub betonu, poddać piaskowaniu ze względu na wnikanie tuszu w strukturę drewna czy też betonu.

Skoro zapoznałeś się już z tym jak długo trwa drukowanie, to zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi wpisami na naszej stronie. Na bieżąco umieszczamy tu informacje odnośnie działania naszej firmy Print On The Wall jaki stosowanych przez nasz maszyn. Oczywiście brakuje tu także najciekawszych realizacji drukowania na ścianie, które mogą zainspirować do wykonania wydruku.

Print On The Wall Jak długo trwa drukowanie?
Drukowanie tekstu na ścianie.

Grzegorz

CEO firmy Print On The Wall

0 Komentarzy

Skomentuj