Koszyk

Wybierając drukowanie na ścianie, często zastanawiacie się nad trwałością wydruku. Czy wykonywany przez nas druk jest odporny na promieniowanie UV czy też na standardowe zarysowania. Postaramy się jak najlepiej opisać zastosowane przez nas środki ochrony wydruków aby mogli się Państwo cieszyć jak najdłużej pięknymi dziełami na ścianach.

Na zewnątrz, standardowa odporność na promieniowanie UV wynosi 2 lata przy zastosowaniu zwykłego tuszu. Dla nas jest to niewystarczające i przedłużyliśmy ten okres do ponad 5 lat poprzez zastosowanie przezroczystej powłoki UV. Nasze realizacje opierają się głównie o druk z powłoką UV. W związku z tym wewnątrz pomieszczeń nasz tusz zachowuje swój kolor przez co najmniej 12 lat. Prędzej zrealizujemy kolejne Twoje pomysły na nadruk na wszystkich ścianach w Twoim domu niż ulegnie on samoistnej degradacji kolorów 🙂


Nasz atrament jest natychmiast suchy i odporny na zadrapania zaraz po wydrukowaniu. Nie ma obawy, że świeżo wykonany nadruk zostanie ubrudzony bądź uszkodzony, gdy ktoś przypadkiem go dotknie.
Jeśli natomiast zdecydowalibyście się na zmianę aranżacji wnętrza, to wystarczy zamalować nadruk gęstą farbą, bądź używając skrobaka, pozbyć się warstwy farby z powierzchni takich jak szkło czy też metal.

Druk UV stosowany podczas naszych realizacji jest w pełni odporny na warunki atmosferyczne. Nie szkodzi mu woda czy niska temperatura. Sama wydrukowana grafika nie wyblaknie nawet wystawiona na długotrwałe działanie promieni słonecznych w okresie do 5 lat. Wydruki utwardzone poprzez UV można stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Jest on w pełni bezpieczny i nie wymaga wietrzenia pomieszczeń jak w przypadku stosowania klejonych tapet czy też fototapet. Należy wspomnieć, iż trwałość wydruku zależy jednak zawsze od podłoża, na którym wykonujemy nadruk oraz od jego umiejscowienia. Szczególnie ważny jest czas ekspozycji na promieniowanie słoneczne.

Nasz druk na ścianie w Print On The Wall jest bardzo dobrze zabezpieczony i przede wszystkim trwały. Dzięki czemu będziecie mogli przez długie lata cieszyć się idealnym wydrukiem 🙂

Print On The Wall - drukowanie na ścianie trwałość druku
Print On The Wall – drukowanie na ścianie

Grzegorz

CEO firmy Print On The Wall

0 Komentarzy

Skomentuj