Koszyk

Print On The Wall drukowanie na ścianie

Jesteśmy zespołem kreatywnych ludzi, którzy mogą Ci pomóc zamienić dowolną ścianę na ciekawy koncept z dowolnym nadrukiem. Z Print On The Wall drukowanie na ścianie wydrukowanie dowolnego obrazu czy zdjęcia na dowolnej powierzchni pionowej jest bardzo proste. Niezależnie od tego, jaki charakter mają Twoje ściany, możemy na nich drukować! Zmień zwykłe ściany w imponujące dzieła przyciągające wzrok.

Posiadane przez nas maszyny pozwalają na perfekcyjny wydruk żywych kolorów na praktycznie każdej powierzchni płaskiej. Możemy wykonać rysunek na standardowej ścianie, na betonie czy też na kafelkach, szkle, metalu drewnie. Nawet trudne powierzchnie takie jak cegła czy naturalny kamień nie są przeszkodą aby wykonać na nich wydruk. Dodatkowo wszystkie nadruki mogą zostać zabezpieczone poprzez światło UV. Dzięki temu rysunki czy też grafiki na ścianie będą odporne na promieniowanie słoneczne, zarysowania czy też wodę. Nadruki uzyskują odporność praktycznie tuż po skończonym druku. Niewątpliwie dużym atutem jest także wykorzystywana przez nas pełna paleta kolorów CMYK+biały. W takim połączeniu kolorów tuszu możemy drukować dwustronnie na szkle, lustrach czy też na bardzo ciemnym podłożu. Jeśli dodamy do tego możliwość wydruku w rozdzielczości do 2880 DPI to okazuje się, iż nie ma lepszego wyboru jak drukowanie na ścianie w Print On The Wall.

Dla zainteresowanych naszą ofertą udostępniliśmy kalkulator cen online, gdzie mogą Państwo wycenić szacunkowe koszty druku a także złożyć zamówienie na druk w wygodnym dla Państwa terminie.


Grzegorz

CEO firmy Print On The Wall

1 Komentarz

Gość · 27 maja 2021 o 14:57

Cześć,
nie mogę się doczekać pierwszej realizacji ?
Print On The Wall.

Skomentuj